w dniu 22.06.2022 o godz. 19.00 w Klubie Lekarza OIL w Białymstoku odbył się wernisaż wystawy fotografii pt:" Z natury" dr Tomasza Macieja Maksimowicza. Wystawę można zwiedzać od 8.00-15.00 (poniedziałek 8.00-17.00) na parterze ul.Świętojańska 7 w czasie pracy OIL. Wstęp wolny.