AMX ELC bis - Niby gorsze działo, a jednak lepsze / Arty na V tierach są równie denerwujące co na X

AMX ELC bis - Niby gorsze działo, a jednak lepsze / Arty na V tierach są równie denerwujące co na X

Pobierz wtyczkę-https://alerabat.co/3yLIYgr Pobierz aplikację mobilną-https://alerabat.co/3ezG9YM Nie zapomnij ocenić, skomentować, zostawić suba i zadzwonić dzwoneczkiem! 📨 Kontakt/Współpraca: [email protected] 🎥 STREAMY:   / rysiek   🌵 DISCORD:   / discord   📷 INSTAGRAM:   / rysiekrogowski   👤 FANPAGE:   / rysiek-63598...​   WSPARCIE KANAŁU: 💵 https://www.youtube.com/channel/UCtSw... 💵 https://tipo.live/p/rysiek-rogowski Muzyka z outra:    • Giraffe Squad - Wait For Me | Trap | NCS -...   00:00 Wstęp 00:30 Erlenberg 08:22 Redshire 13:23 Granica Imperium #rysiek #worldoftanks #amxelcbis