Jesika ,, Bo nikt "

Jesika ,, Bo nikt "

Jesika Piętak nasza wspaniała artystka o cudownym głosie. Tą jej piosenką jestem zafascynowana od chwili gdy usłyszałam ją u Paulinki ( Nadzieja723) . Głos Jesiki brzmi , zwłaszcza na końcu, wyjątkowo mocno. Pozdrawiam wszystkich, którym również się podobają jej utwory. Dziękuję za komentarze:)